Nawilżanie to dodatkowa funkcjonalność tego oczyszczacza. Urządzenie pomaga zachować wilgotność powietrza na wymaganym poziomie. Możesz swobodnie oddychać nawet w okresie ogrzewania.

Aktualnie marka WEBBER to cztery kategorie produktów:

  • Worki do odkurzaczy – papierowe w technologii Multi Layer Filter oraz syntetyczne w technologiach Micro i Nano Filter do najpopularniejszych marek i modeli odkurzaczy na polskim rynku.
  • Akcesoria do odkurzaczy najpopularniejszych marek i modeli odkurzaczy
  • Chemia do sprzątania – obejmuje środki chemiczne do czyszczenia i pielęgnacji urządzeń AGD
  • Oczyszczanie powietrza - z innowacyjną technologią Quatre Filter
  • Myjki do okien - również z funkcją zbierania rozlanych płynów jak i odkurzania drobnych zanieczyszczeń.

Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i ciągłe udoskonalanie technologii i jakości produktów marki WEBBER spełniają najwyższe wymagania klientów.

Właścicielem marki Webber jest firma metrex, która od 25 lat z sukcesem importuje i dystrybuuje artykuły gospodarstwa domowego takich marek jak Zelmer, Philips, Tefal, Moulinex, Rowenta, Eldom i wielu innych.

Do najpopularniejszych marek firmy metrex należą:

  • Webber – marka która swą ofertą obejmuje od worków i akcesoriów do odkurzaczy, przez chemię domową po oczyszczacze powietrza, zapewniając profesjonalną czystość w każdym domu.
  • Meteo marka oferująca szeroki wachlarz domowych stacji pogodowych. Począwszy od prostych urządzeń z zegarem i higrometrem po sterowane smartfonami, z kilkoma czujnikami zewnętrznymi, dostarczającymi szczegółów na temat aktualnej i prognozowanej pogody.
  • Jewel – to marka, która czerpiąc inspiracje z najlepszych europejskich wzorców, określa zupełnie nowy poziom estetyki w AGD. Można śmiało powiedzieć, że powstała z potrzeby rozbicia wzorniczego marazmu, jaki zapanował w branży produktów gospodarstwa domowego.
  • Waco - to markowy system próżniowego przechowywania żywności dopasowany do potrzeb polskiej kuchni i polskiego konsumenta. System umożliwia przechowywanie żywności aż do 5 razy dłużej w porównaniu do tradycyjnych, powszechnie stosowanych metod.

Wieloletnie doświadczenie w branży AGD, rozbudowana baza magazynowa wraz ze środkami transportu umożliwia stałą współpracę z dużymi sieciami handlowymi takimi jak: Auchan, Selgros, Tesco, Carrefour, RTV Euro AGD, Media Expert oraz z pojedynczymi sklepami specjalistycznymi i hurtowniami AGD.

Porównaj produkty 0